Hakkımızda

Vizyon ve kalite öncülüğünde doğal bir üretim...

Porta Pera Dolce Tempo donuk dilim pasta üretimini vizyon ve kalite öncülüğünde gerçekleştirmektedir. -18 soğuk hava zincirini üretimden sevkiyata tüm etaplarda muhafaza edip; tüketiciye sağlıklı ve doğru koşullarda ürünlerini ulaştırmaktadır. Tüm ürünler orijinal özellikleri göz önünde bulundurularak doğru, kaliteli ve hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilmektedir. Meyveli soslar yüzde yüz taze meyvelerden; çikolatalı soslar ise yoğun çikolata oranlarına sahip kuvertürlerden üretilmektedir. Öte yandan; savoiardi bisküvi ve mascarpone peynirinden hazırlanan tiramisu ile de örneklenebileceği gibi; her ürün orijinal tarifinde yer alan malzeme ve koşullarla üretilmektedir.

Hijyen koşullarına uygun modern üretim tesisi...

Porta Pera Dolce Tempo'nun hijyen koşullarına göre düzenlenen üretim tesisinde; ürün & stok takip ve denetim sistemlerinden, etiketleme sistemlerine kadar tüm prosedürler özenle yerine getirilmektedir. Tüm hijyen denetimlerinden başarıyla sertifikalandırılmış olunup; düzenli olarak yetkili firmalar tarafından mevcut koşulların devamlılığı denetlenmektedir. Üretim alanı temizliği & haşere ilaçlaması, personel hijyen eğitimleri ve cihazların periyodik bakımları ise titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Her biri özenle ve ayrı ayrı jelatinle ambalajlanmış dilimler...

Porta Pera Dolce Tempo üretimde tada önem verdiği kadar sunuma da önem vermektedir. Ürünler butik ve doğal üretimi yansıtacak zarif süslemelerle ve aynı standartlarla tüketiciye teslim edilmektedir. Tüm ürünler standart boyut ve gramajlarda özenle dilimlenmekte ve her dilim titizlikle, ayrı ayrı jelatinle ambalajlanmaktadır. Ambalajlanmış dilimler ise teşhir dolaplarında daha uzun süreli kalitesini ve tadını korumaktadır.PORTA PERA KALİTE POLİTİKASI ve AMAÇLARI

PORTA PERA KALİTE POLİTİKASI
Geleneksel metotlarla ve mümkün olduğunca orijinal reçetelere sadık kalarak, özgün ürünler üretmek, piyasada bu konularda fark yaratmak,
Donuk pasta sektörünün ihtiyacı olan ürünleri ve hizmetleri en hızlı, en kaliteli ve en uygun fiyatlarla; gıda güvenliği, hijyen ve temizlik kurallarını gözeterek müşterilerimize sunmak temel prensibimizdir.
Tedarikçilerimizle ve müşterilerimizle çok iyi bir uyum içinde çalışarak yönetim sistemimizi sürekli geliştirmek,
Çalışanlarımıza sürekli kendilerini geliştirecekleri eğitimleri sağlamak,
Yasalara ve mevzuatlara uygun olarak; ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesinin arttırılması politikamızdır.
Ürettiğimiz ve sattığımız ürünlerin, müşteri memnuniyetini ilke edinerek, güvenilir ve sürekliliği olan ürün ve hizmet sunmak temel ilkemizdir.
Porta Pera olarak, ürün ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmeyi, bu anlayışımızı tüm süreçlerimiz için uygulamayı, ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi ve FSSC 22000 şartlarına uymayı ve kalite ve gıda güvenliği sistemlerimizin sürekli iyileştirilmesi için gerekli her türlü katkıyı ve önderliği sağlayacağımızı taahhüt ederiz.

PORTA PERA AMAÇLARI
1- Orijinal reçetelere bağlı kalarak yeni ürün araştırmaları ve denemeleri gerçekleştirmek, bu şekilde, en üst seviye lezzetler ile piyasada fark yaratmak ;
2- Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini açık bir şekilde belirleyerek müşteri odaklı hizmet sunmak; böylelikle müşteri beklentilerini karşılamak ve memnuniyetini sürekli artırmak.
3- Ürünlerimizin; üretim, satış, teslimat ve teslimat sonrası hizmetlerimiz için müşteri memnuniyetini esas alarak, tüm süreçlerimizi sürekli iyileştirme ve gelişme prensibini esas almak.
4- Ürünlerimizi önceden planlanan zaman ve şartlarda, yasal şartlarla ve mevzuatlarla tam uyum içerisinde çalışmalarımızı yürütmek,
5- Üretip satmakta olduğumuz ürünlerin ve verdiğimiz hizmetlerin rekabet fiyatlarını ve piyasaya uygunluğunu izlemek; asgari maliyet ve maksimum hizmet ilkesi ile kaliteden ödün vermeden hizmetleri sunmak
6- Müşteri gereksinimlerini hızlı ve doğru bir şekilde algılayabilmek ve müşterilerle uyum içinde çalışmak için, dış şartlarda olan değişiklikleri izlemek; bu amaçla iletişim ve eğitim toplantılarına, seminer ve fuarlara katılmak / düzenlemek.
7- Çalışma ortamımızı, gelişen teknolojilere uyum sağlamak, gerekli alt yapı yatırımlarını, eğitimleri ve bilgi işlem teknolojilerini sağlamak. Programlanmış eğitimleri uygulayarak personelimizin farkındalığının artmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak.
8- Çalışanlarımızın, işyerinden beklentilerini karşılamak üzere, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak, sürekli gelişimlerine katkıda bulunmak ve sürekli açık iletişim içerisinde olmak.
9- Tüm üretim ve teslimat süreçlerimizi, Gıda Güvenliği Yönetim Prensipleri doğrultusunda gerçekleştirmek.

Zeynep Aksu
Genel Md.